تبلیغات
فتوبلاگ حسین کمیلی
 

 

 

فتوبلاگ حسین کمیلی


تصاویر جالب و مطالب برگزیده . . . . آدرس وبلاگ بانکی من : http://hoseinonline.mihanblog.com

 

سلام

در این قسمت خواهیـــم دید:

1-- عکس یادگاری باران کوثری و عباس کیارستمی

2-بازیگر نقش عمه امام خمینی(ره) در قهوه تلخ

3-آســـــیب شناسی مدیریت از نوع ایرانی

4-خمــیده ترین برج جهان در کجاست؟ 

5-سرعت گیرهای کانادایی-جالب

6- چند کاریکاتور خارجی

7- و ... --    -- همگی در ادامه همین مطلب ....


--------------------------
چند کاریکاتور خارجی

Hosein Komeili

 


http://files.tabnak.com/pics/201101/201101310742112387.jpg

 

http://files.tabnak.com/pics/201101/201101310742114763.jpg


این ماشینه یا زیر دریایی؟!

باز بگین چرا فقط خیابونا و جاده های ایران خرابه!


 
 

این بنده خدا روز اولش بوده ماشین خریده یادش رفته.فکر کرده هینجوری سوار مترو بشه!

  آسیب شناسی مدیریت

 

  q

یک روز یک تیم قایقرانی ایرانی تصمیم می گیرد كه با یك تیم ژاپنی در یك مسابقه سرعت شركت كنند. هر دو تیم توافق می كنند كه سالی یك بار با هم رقابت كنند ....

هر تیم شامل 8 نفر بود ...

در روزهای قبل از اولین مسابقه هر دو تیم خیلی خیلی زیاد تلاش می كردند كه برای مسابقه به بیشترین آمادگی برسند .

روز مسابقه فرا می رسد و رقابت آغاز می شود . هر دو تیم شانه به شانه هم به پیش می رفتند و درحالی كه قایقها خیلی نزدیك به هم بودند ، تیم ژاپنی با یك مایل اختلاف زودتر از خط پایان می گذرد و برنده مسابقه می شود ...

بازیكن های تیم ایران از این شكست حسابی ناراحت می شوند و با حالتی افسرده از مسابقه بر می گردند ...

مسوولان تیم ایران تصمیم می گیرند كاری كنند كه در رقابت سال آینده حتما پیروز بشند ؛ برای همین یك تیم آنالیزور استخدام می كنند برای بررسی علل شكست و پیشنهاد دادن راه كارها و روشهای جدید برای پیروزی ...

بعد از تحقیقات گسترده ،‌ تیم تحقیق متوجه این نكته مهم شدند كه در تیم ژاپن ، 7 نفر پارو زن بوده اند و یك نفر كاپیتان ...

و خب البته در تیم ایران 7 نفر كاپیتان بوده اند و یك نفر پارو زن ...!!!

این نتایج مدیریت تیم را به فكر فرو برد ؛ مدیران تیم تصمیم گرفتند كه مشاورانی را استخدام كنند كه یك ساختار جدیدی را برای تیم طراحی كنند ..

بعد از چندین ماه مشاوران به این نتیجه رسیدند كه تیم ایران به این دلیل كه كاپیتان های خیلی زیاد و پارو زن های خیلی كمی داشته شكست خورده ، درپایان بررسی ها مشاوران یك پیشنهاد مشخص داشتند : ساختار تیم ایران باید تغییر كند !

از آن روز به بعد با ارائه راه كار مشاورین تیم ایران چنین تركیبی پیدا كرد : 4 نفر به عنوان كاپیتان ، 2 نفر یه عنوان مدیر ، ‌1 نفر به عنوان مدیر ارشد و 1 نفر به عنوان پارو زن (!!!) علاوه بر این مشاورین پیشنهاد كردند برای بهبود كاركرد پارو زن ، حتما یاید پاروزنی با صلاحیت و توانایی بهتر در تیم به كارگرفته شود ! ...........

و در مسابقه سال بعد تیم ژاپن با دو مایل اختلاف پیروز می شود ...!

بعد از شكست در دومین مسابقه ، مدیران تیم كه خیلی ناراحت بودند در اولین گام خیلی سریع پارو زن را از تیم اخراج می كنند ، زیرا به این نتیجه رسیدند كه پارو زن كارایی لازم را در تیم نداشته است .

اما در مقابل از مدیر ارشد و 2 نفر مدیر تیم خود قدردانی می كنند و جوایزی را به آنها می دهند ، برای اینكه اعتقاد داشتند كه آنها انگیزه خیلی خوبی را در تیم ایجاد كردند و در مرحله آماده سازی زحمات زیادی كشیده اند ...

مدیران تیم ایران در پایان به این نتیجه رسیدند كه تیم آنالیز كه به خوبی به بررسی دلایل شكست پرداخته بودند ، تیم مشاوران هم كه استراتژی و ساختار خیلی خوبی برای تیم طراحی كرده بودند و مدیران تیم هم كه به خوبی انگیزه لازم را در تیم  ایجاد كرده بودند ، پس حتما یكی از دلایل این شكست ها ، ناكارامدی ابزار و وسایل استفاده شده بوده است (!!!) و برای بهبود كار و گرفتن نتیجه در مسابقه سال آینده باید وسایل استفاده شده در مسابقه را تغییر دهند ، در نتیجه :

تیم ایران این روزها در حال طراحی یك " قایق " جدید است .... !!

 
 
                                                 سرعت گیرهای جالب
کنترل سرعت ماشین ها در کانادا به این گونه است. فکر می کنید چقدر این شیوه موثر باشد؟


مردم نه تنها سرعت خود را کاهش می دهند بلکه سعی می کنند در چاله هم نیفتند!!
این شیوه کنترل سرعتی است که در حال حاضر در کانادا استفاده می شود و از دوربین های کنترل سرعت، تفنگ های رادار، افسرهای پلیس و … ارزانتر است.

بسیار هوشمندانه است، نه؟!!! مخصوصا وقتی آنها هر روز جابه جا می شوند!
 

عکس یادگاری

عکس یادگاری باران کوثری و عباس کیارستمی که 16 سال پیش گرفته شده است.

این عکس سال 1995 در چهل و ششمین دوره جشنواره فیلم لوکارنو گرفته شده و پیش از این در سررسید سینمایی سال 1381 مجله «فیلم» به چاپ رسیده بود.

 در این عکس هم باران کوثری و عباس کیارستمی سالها بعد در کنار رخشان بنی‌اعتماد ایستاده‌اند. باران کوثری در فیلم «شیرین» ساخته کیارستمی در نقش خودش ظاهر شده است.

بازیگر نقش عمه امام خمینی(ره) در قهوه تلخ

این بازیگر در سینما نیز تا کنون در چند فیلم بازی کرده که مهمترین و جالب ترین آنها بازی در فیلم فرزند صبح و در نقش عمه امام خمینی (ره )بوده است. فیلمی که با وجود اینکه ۵-۶ سال از زمان ساخت آن می گذرد هنوز امکان نمایش پیدا نکرده است.


الیکا عبدالرزاقی همچنین در فیلم « جایی برای زندگی » ساخته محمد بزرگ نیا نیز در نقش دختر عزت الله انتظامی نیز بازی داشته است.

اما آنچه که باعث دیده شدن بازی الیکا عبدالرزاقی شده، بازی در سریال قهوه تلخ بوده است. خود او در گفت وگویی در این باره می گوید: مثلا همسایه های ساختمان ما همیشه می دانستند که من بازیگرم ولی صمیمیت خاصی با هم نداشتیم . اما بعد از قهوه تلخ صمیمیت خیلی زیاد شده است.

خمیده ترین برج جهان در کجاست؟ 

رج کپیتال گیت، خمیده ترین برج جهان است که با 18 درجه انحنا، رکورد جالبی را برای خود ثبت کرده است. این برج در مرکز ملی نمایشگاه های شهر ابوظبی در مرکز کشور امارات احداث شده است.

 
موفق باشید.


  نویسنده : حسین كمیلی ׀ تاریخ : سه شنبه 19 بهمن 1389׀ نظرات


مطالب خواندنی

Daily link مرصاد
 
CopyRight 2009 , bank-maskan.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : Kashkul.Com - P30Temp.Co.Cc