تبلیغات
فتوبلاگ حسین کمیلی
 

 

 

فتوبلاگ حسین کمیلی


تصاویر جالب و مطالب برگزیده . . . . آدرس وبلاگ بانکی من : http://hoseinonline.mihanblog.com

 

سلاموبلاگ حسین کمیلی

در مطلب ذیل علاوه بر عکسهای جالب چند مطلب خواندنی نیز خواهد آمد.

در ادامه مطلب خواهید خواند:
- پولدارها سینه آسمان را می شکافند....
- یانگوم برای بازی در قهوه تلخ به ایران آمد...

برای دیدن عکسها و خواندن مطالب به "ادامه مطلب" مراجعه نمایید...
------------------------
پولدارها سینه آسمان را می شکافند؛
اکنون تعدادی از خانواده‌های مرفه برای تفریح اقدام به خرید این هواپیما کرده‌اند. عده‌ای دیگر نیز پس از بازدید از هواپیما، وعده خرید آن را در عید نوروز داده‌اند.
به گزارش سرویس اجتماعی «فردا» قشر مرفه جامعه وخصوصا جوانان دلگرم به حساب‌هاب پر پول والدینشان  همواره می‌خواهند متفاوت باشندو در این بین برخی افراد و شرکت‌ها بر آن شده اند تا با تدارک و  فروش هواپیمای اختصاصی‌، دغدغه این گروه از افراد جامعه را جوابگو باشند.

تبلیغ فروش یک هواپیمای دو نفره ما را بر آن داشت تا به عنوان خریدار به تحقیق درباره ویژگی‌های این هواپیما و افرادی که اقدام به خرید این هواپیما کرده‌اند بپردازیم.

این هواپیمای دو نفره که وارداتی است و در داخل کشور مونتاژ می‌شود، از هواپیماهای فوق سبک بوده و با بنزین سوپر خودرو پرواز می‌کند که البته بعد از طی هزار کیلومتر، باید مجدداً سوخت‌گیری شود.

برد پرواز این هواپیما هزار کیلومتر بوده و برای تیک آف و لندینگ (پرواز و فرود) 25 تا 30 متر لازم است. به گفته مسئولان این شرکت، برای پرواز این هواپیما با کلیه فرودگاه‌های کشور به جز پیام، مهرآباد و امام خمینی قرار داد بسته شده است، البته اگر کسی مایل باشد و مکان خاصی را نیز داشته باشد، با هماهنگی فرودگاه‌ها می‌تواند هواپیما را به ویلای خود ببرد! هزینه پارکینگ هم 100 تا 300 هزار تومن در ماه عنوان شده است.


خریداران این هواپیما 20 میلیون در ابتدای قرارداد و در 12 قسط هم مابقی مبلغ را پرداخت می‌کنند.تاکنون تعدادی از خانواده‌های مرفه برای تفریح تازه خود و فرزندانشان اقدام به خرید این هواپیما کرده‌اند. عده‌ای دیگر نیز پس از بازدید از هواپیما، وعده خرید آن را در عید نوروز داده‌اند.
-----------------------------
عکس های برتر


منظره دو جرثقیل الكترونیك رباتیك فولادی به ارتفاع 30 متر به شكل پرندگان در بندر سنگاپور.

 


یك سوسمار آبی در حال خوردن میوه قرمز یك كاكتوس در پرویدنس آیلند در كلمبیا.

 


صحنه دیدنی یك جگوار یا پلنگ آمریكای جنوبی كه از شدت گرسنگی كروكودیلی را شكار كرده و با آرواره‌های قوی‌اش در جنگل پانتانال در برزیل در حال خرد كردن پوزه این خزنده خطرناك است.منظره ای فوق العاده از ابرهای توفان زا و آب های آرام اقیانوس در نزدیكی سواحل سیدنی در استرالیا.

 


یك بابا نوئل متفاوت از بابانوئل‌های دیگر كه در روز بیست و پنجم دسامبر مصادف با كریسمس به جای هدیه مرگ به ارمغان می‌آورد. تصویر مسلسلچی یك هلیكوپتر بریتانیایی كه بر فراز ایالت هلمند پرواز می‌كند.

 


یك كارمند باغ وحش هامبورگ در آلمان طول یك بچه كروكودیل نیل را اندازه می گیرد.

 


صحنه دیدنی رقابت دو چینی در شمال این كشور در تانك های مملو از یخ تا مشخص شود كدام یك طاقت بیشتری در برابر سرما را دارد. یكی از این دو با اختلاف 3 دقیقه توانست بر رقیبش پیروز شود.یك كفتار در دریاچه ناكورو در كنیا توانسته یك فلامینكو صورتی را شكار كند.

 


این توله ببر 21 روزه جلوتر از مادرش در باغ وحش شهر كالی دركلمبیا راه رفتن را می‌آموزد.مولوخ یا شیطان خاردار موجودی است كه در بیابان های استرالیا زندگی كرده و علیرغم ظاهر خطرناكش فقط مورچه می خورد.

------------------------------

گزارش تصویری خیالی!/ یانگوم در تهرانسایت گروه مجلات همشهری: اخیراً شایعاتی سر زبان ها افتاده که گویا مهران مدیری می خواهد از یانگوم برای بازی در سریال قهوه تلخ دعوت کند. مجله همشهری جوان به همین بهانه یک گزارش تخیلی نوشته است که در ادامه می آید.

«پرواز شماره ۴۹۸ هواپیمایی کره ایرلاین از سئول هم‌اکنون به زمین نشست.» کافی است این صدای اطلاعات فرودگاه در سالن یک فرودگاه امام (ره) طنین‌انداز شود تا ولوله‌ای به پا شود.

چند صد نفر به سمت گیت ورود مسافران حمله می‌برند. مسافران خارجی و کسانی که منتظر مسافرند بی‌اطلاع از همه‌جا، هاج و واج دارند این صحنه تهاجم و اجتماع را می‌بینند؛ «آقا! خبریه؟ تیم ملی اومده؟»

جوانی که دارد سرک می‌کشد این سوال را از پیرمرد شیک‌پوشی که کت و شلوار اتوکشیده تنش کرده و دسته گلی به دست دارد می‌پرسد، نگاه عاقل اندر سفیهی به جوان می‌کند؛ «خبر نداری؟ یانگوم اومده؛ یانگوم جان. با اون دست‌پختش، با اون حجب و حیا و...» و لق‌لق‌زنان به سمت جمعیت می‌رود تا عقب نماند.

«یانگوم بیا اینجا» «یانگوم، آی‌لاویو...». لی یونگ آئه با روسری قرمز و مانتویی که نقوش کره‌ای دارد زیر نور فلش‌ها در حالی‌ که سعی می‌کند تعجبش را زیر لبخند پنهان کند وارد سالن فرودگاه شده. چند مرد کره‌ای که معلوم است جزء تیم مدیریت و حفاظت او هستند، دورش را گرفته‌اند. ناگهان مهران مدیری جلو می‌رود و دسته گلی را به او می‌دهد. مترجمی حرف‌های او را ترجمه می‌کند. خیلی عجیب است تا حالا کسی متوجه حضور مدیری در فرودگاه نشده بود.

همه حواسشان به یانگوم بوده. خیلی‌ها تا مدیری را می‌بینند، جیغشان بنفش‌تر می‌شود. این  تصویری از ورود لی یونگ آئه به تهران است؛ تصویری که اگر او به تهران می‌آمد احتمالا اتفاق می‌افتاد. اینجا گزارشی تصویری داریم از سفر یانگوم به ایران. در چند برش و در چند روز. جاهایی که احتمالا به آنجاها سر می‌زد.

 

اقامت در هتل استقلال


لی‌یونگ آئه نمی‌توانست خوشحالی‌اش را از حضور در ایران پنهان کند. «من... ایران... دوست داشت.»  می‌گفتند او در هتل استقلال در پارک وی اقامت می‌کند تا به لوکیشن سریال «قهوه تلخ» که در خیابان فرشته است، نزدیک‌تر باشد.
 

 

 

در کنار فخرالتاج


اولین سکانس لی‌یونگ آئه در قهوه تلخ؛ او با لباسی قجری در کنار الیکا عبدالرزاقی (فخرالتاج) و سحر زکریا (لعبت الملوک) به همایونی وارد شد تا خودش را به محمدرضا هدایتی (جهانگیرخان) معرفی کند.


برج میلاد هم پذیرای لی‌یونگ آئه بود. در جشنی که عده‌ای از سینماگرها و اهالی تلویزیون برای تقدیر از او ترتیب داده بودند، لی‌یونگ آئه روی سن رفت و چند نکته درباره فرق بازیگری در کره و ایران گفت و توضیح داد که سطح بازیگری در ایران به مراتب بالاتر از کره است. مجری این برنامه سروش صحت بود.
 

راز یانگوم در دست یانگوم در حلقه خبرنگاران


مرکز همایش‌های صدا و سیما در دومین روز سفر لی‌یونگ آئه میزبان او و خبرنگاران بود. او با مترجم کره‌ای‌اش به محل برگزاری کنفرانس خبری آمد. بیشتر سوالات کنفرانس درباره نقش او در قهوه تلخ بود؛ «قرار است با کبوتر و قرقی در آشپزخانه همبازی شوم.»
 

 

 

شام آخر با قطبی


دوستی قدیمی لی‌یونگ آئه با یوروم، همسر قطبی باعث شد تا او به خانه قطبی هم سر بزند.عاشق قورمه‌سبزی

لابی هتل استقلال هر روز مملو از خبرنگارها و عکاس‌ها بوده. کافی بود لی‌یونگ آئه بخواهد برای شام یا ناهار به رستوران برود تا همه به سمتش هجوم ببرند. او در مدت اقامتش در هتل فقط یک غذا می‌خورد: «قورمه سبزی» سرآشپز هتل گفته یانگوم خیلی پیگیر بود این غذا را یاد بگیرد و برای همین چند بار هم به آشپزخانه آمده. او گفته کارگردانی مهران مدیری را مثل قورمه سبزی دوست دارد

 

 

مقدمتان گلباران


 از بعضی شهرستان‌ها خبر رسیده از این دست پارچه‌نوشته‌ها در نقاط مختلف شهر نصب کرده‌اند‌

 


دیدار با شهریار


بعد از برد یک هیچ پرسپولیس برابر سایپا، لی‌یونگ ‌آئه به خانه علی دایی رفت تا هم بابت این برد به دایی تبریک بگوید و هم دختردار شدن دایی را. او یک ست کامل لباس بچگی یانگوم در قصر سلطنتی را به دایی هدیه داد. همان‌طور که در تصویر هم معلوم است مقدمات این دیدار را سیامک رحمانی چیده بود
 

 

 

ملاقات غیرمنتظره


اسفندیار رحیم‌مشایی به دیدار لی‌یونگ آئه رفت. این ملاقات در لابی هتل استقلال انجام شد و قرار شد این گفت‌و گو ها در دفتر مشایی ادامه پیدا کند. آئه گفت:« این ملاقات سازنده بوده قرار شد یک نمایشگاه نقاشی در تهران برگزار کنم.» خبرنگاران گفتند مگر شما نقاشی بلدید؟ لی‌یونگ آئه گفت: «نه! ‌اما به وامش احتیاج دارم‌!»  نویسنده : حسین كمیلی ׀ تاریخ : چهارشنبه 15 دی 1389׀ نظرات


مطالب خواندنی

Daily link مرصاد
 
CopyRight 2009 , bank-maskan.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : Kashkul.Com - P30Temp.Co.Cc